Aktualności

Ogłaszamy konkurs ekologiczny „Drugie życie śmieci”

sam

W ramach edukacji ekologicznej Ostrołęckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego przygotowało konkurs skierowany do uczniów klas IV – VIII szkół podstawowych funkcjonujących na terenie Ostrołęki. Autorzy najlepszych prac otrzymają atrakcyjne nagrody.

Konkurs organizowany jest pod hasłem „Drugie życie śmieci”. Jego celem jest propagowanie i pogłębianie wiedzy na temat ekologii i troski o środowisko naturalne, kształtowanie kreatywnego myślenia w aspekcie ochrony środowiska, promowanie idei powtórnego wykorzystania odpadów oraz rozwój umiejętności plastycznych.

Zadaniem uczestników jest wykonanie dowolną techniką plastyczną przestrzennej pracy z wykorzystaniem odpadów. Liczy się wyobraźnia, ciekawy pomysł i styl wykonania. Termin  składania prac upływa 31 października. Autorzy najlepszych prac wyłonieni przez komisję konkursową otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe.

I nagroda – laptop
II i III nagroda – tablet
IV nagroda – aparat fotograficzny

Ogłoszenie wyników odbędzie się 14 listopada o godzinie 12:00 w siedzibie organizatora przy ulicy Berka Joselewicza 1.

Ze zgłoszonych do konkursu prac przygotowana zostanie wystawa.

REGULAMIN KONKURSU "DRUGIE ŻYCIE ŚMIECI"

Wszelkich dodatkowych informacji, związanych z Konkursem, udziela Urszula Godlewska Z-ca Kierownika Wydziału Gospodarki Odpadami, mailowo:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., telefonicznie po nr tel. 29 765-05-21, bądź osobiście w siedzibie Ostrołęckie TBS Sp. z o.o. 07-410 Ostrołęka, ul. B. Joselewicza 1, pok. nr 5.

Back to Top