Kontakt

Kontakt

Ostrołęckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Spółka z o.o.

logo

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Siedziba Ostrołęckiego TBS Spółka z o.o.:  ul. Berka Joselewicza 1, 07-410 Ostrołęka
tel  29 76 50 500
fax  29 76 50 504
www.otbs.com.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wydział Eksploatacji Zasobów Mieszkaniowych
tel  29 76 50 507, 29 76 50 517
fax  29 76 50 504

Administratorzy:

  • Danuta Bugalska
  • Hanna Nowotka
  • Krystyna Piecuch
  • Edyta Marciniak


Księgowość Czynszowa
tel  29 76 50 511    – informacje dla najemców TBS
tel  29 76 50 525  – informacje dla właścicieli w budynków wspólnot mieszkaniowych i spółdzielni    
                                    mieszkaniowych
tel  29 76 50 506  -  informacje dla właścicieli w budynków wspólnot mieszkaniowych oraz najemców zasobu Miasta Ostrołęki
fax  29 76 50 504

Windykacja
tel  29 76 50 510
fax  29 76 50 504

Wydział Konserwacji Instalacji
tel  29 76 50 505
fax  29 76 50 504
Pogotowie dyżurne 502 346 359

Zakład Unieszkodliwiania Odpadów 

tel  29 76 76 051, 
fax  29 76 50 504

Wydział Inwestycji, Remontów i Zamówień Publicznych
tel  29 76 50 508, 29 76 50 512,
fax  29 76 50 504

 

Masz pytania? Napisz do nas

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r (zwanego dalej „Rozporządzenie”) informujemy, iż:
·         Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Ostrołęckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Spółka z o.o., ul. Berka Joselewicza 1, 07-410 Ostrołęka;
·         Kontakt do Inspektora Ochrony Danych w  Ostrołęckim TBS Spółka z o.o. można uzyskać pod nr tel. 29 765 05 26, mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pisemnie na adres administratora.
·         Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu: przygotowania odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia.
·         Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przygotowania i przedstawienia odpowiedzi na zapytanie oraz do czasu cofnięcia przez Panią/Pana wyrażonej zgody 
·         Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia/zapomnienia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. 
·         Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia.
·         Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest niezbędne do realizacji wniosku z zapytaniem. Jest Pan/Pani zobowiązana do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości uzyskania odpowiedzi na wysłane zapytanie.

Back to Top