Aktualności

Ostrołęckie TBS spółka z o.o. w Ostrołęce zatrudni pracownika na stanowisko kierowca - mechanik

Ostrołęckie TBS spółka z o.o. w Ostrołęce zatrudni pracownika na stanowisko kierowca-mechanik

Wymagania:

- wykształcenie średnie/zawodowe,

- uprawnienia do kierowania pojazdem kat. C,

- gotowość do podjęcia pracy przy nieprzyjemnych zapachach,

- mile widziane uprawnienia a na wózki widłowe, ładowarkę teleskopową.

Oferujemy Tobie:

- stabilne zatrudnienie w oparciu umowę o pracę,

- prywatną opiekę medyczną,

- w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych: bony świąteczne, dofinansowanie do

wypoczynku,

- możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie cv na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź zgłosić się osobiście na adres ul. Turskiego 4, 07-401 Ostrołęka.

Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchyleniem dyrektywy 95/46/WE (4.5.2016 L 119/38 Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej PL)

Informuję, że

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Ostrołęckie TBS Spółka z o.o. z siedzibą w Ostrołęce ul. B. Joselewicza 1, 07-410.

2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w Osobowych w Ostrołęckim TBS spółka z o.o.-29 765 05 00, lub email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

3. Dane osobowe Pani/Pana będą przetwarzane na podstawie art. 6 lit. a ogólnego rozporządzenia j/w o ochronie danych oraz Kodeksu Pracy-ustawa z dnia 26 czerwca 1974r. (Dz. U. z 2018r., poz.108 ) w celu rekrutacji do pracy w Ostrołęckim TBS spółka z o.o.

4. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres rekrutacji.

5. Posiada Pan/i prawo do : żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody.

6. Przysługuje Panu/i prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych.

7. Podanie danych osobowych jest wymogiem ustawowym i jest obowiązkowe ze względu na przepisy prawa pracy, a w pozostałym jest dobrowolne.
Back to Top