Aktualności

Baza Wykonawców

Ostrołęckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego informuje, iż w celu usprawnienia procesu wyboru oferentów realizacji zadań wyłączonych z obowiązku stosowania przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2013 r. poz. 907 ze zm.) oraz zapewnienia nieograniczonego dostępu do prowadzonych postępowań o udzielenie zamówienia publicznego, organizuje system kierowania zapytań ofertowych do potencjalnych dostawców, usługodawców lub wykonawców robót budowlanych.

Do „Bazy Wykonawców” mogą zgłaszać się firmy i osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą.

Wykonawca podczas zgłoszenia dokonuje wyboru branży (rodzaju działalności), w której zainteresowany jest świadczeniem usług, realizacją dostaw lub wykonaniem robót budowlanych na rzecz Ostrołęckiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego oraz podmiotów którym OTBS świadczy usługę administrowania nieruchomością (np. Wspólnot Mieszkaniowych), stosownie do niżej wymienionej klasyfikacji:

 1. świadczenie usług w zakresie:
  1. projektowania,
  2. audytów i świadectw charakterystyki energetycznej,
  3. ustawiania znaków drogowych i wyznaczania miejsc parkingowych,
  4. naprawy i wymiany urządzeń na placach zabaw,
  5. utrzymania porządku w budynkach oraz wokół budynków
 2. wykonanie robót budowlanych:
  1. branża budowlana,
  2. branża elektryczna,
  3. branża sanitarna wewnętrzna,
  4. branża sanitarna zewnętrzna,
  5. roboty drogowe,
  6. rozbiórki.

Dane zgromadzone w „Bazie Wykonawców” podlegają ochronie, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, a także ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000).

Podmiot zarejestrowany w „Bazie Wykonawców” w każdym czasie, bez podawania przyczyny, może zrezygnować z figurowania w „Bazie Wykonawców” zgłaszając wniosek o usunięcie swoich danych.

Rejestracja w „Bazie Wykonawców” nie rodzi po stronie Ostrołęckiego TBS Sp. z o.o. obowiązku wysyłania zaproszeń do składania ofert w prowadzonych postępowaniach.

Rejestracji w Bazie Wykonawców Ostrołęckiego TBS dokonuje się poprzez złożenie zgłoszenia zawierającego dane firmy oraz wskazanie obszaru zainteresowania w sekretariacie spółki pok. nr 16, I piętro przy ul. Berka Joselewicza 1, drogą pocztową na adres spółki luba na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

 

Back to Top